گلبرگ خاطره با نگاهی علمی و تحقیقی در زمینه توزیع اسانس های آرایشی و بهداشتی و انواع ظروف مرتبط فعالیت خود را آغاز کرد.
شرکت گلبرگ خاطره برای یافتن بهترین اسانس ها از نظر کیفیت، قیمت و تنوع تحقیقات گسترده ای انجام داده است. در این راستا ضمن تماس با شرکت های معتبر بین المللی و انجام رایزنی های متعدد، سمپل هایی از بهترین شرکت های فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، هلندی، انگلیسی، سوئیسی، اسپانیایی و ... دریافت شد و مؤلفه های کیفیت، قیمت و تنوع مورد بررسی قرار گرفت و حتی در چندین مورد از این شرکت ها وارداتی انجام شد.
در نهایت شرکت چند ملیتی ایبرشم اسپانیا به عنوان تأمین کننده اصلی انتخاب شد و هم اکنون گلبرگ خاطره نماینده رسمی و انحصاری این شرکت در ایران است.
در صنعت اسانس شرکت ایبرشم یکی از تولیدکنندگان بنام اسانس های آرایشی و خوراکی است که با ارائه بهترین کیفیت ها و [قیمتی غیر قابل رقابت] هم اکنون در 20 کشور دنیا خط تولید دارد و محصولات آن به بیش از 120 کشور دنیا صادر می شود. ایبرشم در مناطقی از دنیا به ویژه در خاورمیانه از مدت ها قبل در صدر تأمین کنندگان اسانس این کشورها قرار دارد.
ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و از دیرباز سهم بزرگی از بازار اسانس کشورمان به ایبرشم اختصاص داشته است.
در زمینه ظروف مختلف اسانس نیز گلبرگ خاطره در گذشته اقدام به واردات انواع ظروف مرتبط نموده است، با توجه به سیاست های توسعه ای شرکت گلبرگ خاطره و نیاز مشتریان محترم، این شرکت تولید برخی ظروف پلی پروپیلن را در سایزهای مختلف انجام داده شد.