یک شرکت جهانی که پاسخگوی نیازهای منطقه ایست.

ایبرشم در سال 1985 تأسیس شد و تاکنون مشتریان زیادی را از سراسر دنیا تأمین کرده و به محصولات آنها بویی منحصر به فرد و طعمی به یاد ماندنی بخشیده است. بنیانگذاران شرکت ایبرشم که متشکل از سه نفر بودند، خیلی زود چشم انداز منطقه ای و بین المللی وسیعی را برای این شرکت تازه تأسیس ترسیم کردند. کارخانه ایبرشم در منطقه Murcia که سرشار از اسانسهای روغنی است، واقع شده است. فعالیت های اولیه این گروه فروش اسانسهای روغنی و تولید ترکیبات عطری بود. با راه اندازی تجهیزات ویژه توسعه و تحقیق برای تولید اسانس خوراکی، مجموعه فعالیت این گروه 4 سال بعد به ایجاد یک واحد %100 تولیدی منجر شد. گسترش تجهیزات ساخت عطر و طعم دهنده ها در سراسر دنیا، پروژه بین المللی کردن شرکت و چالش عظیم آن برای درک احتیاجات فرهنگ های مختلف، ایبرشم را به تولیدکننده ای تبدیل کرد که محصولات آن بیشترین تناسب را با فرهنگ مناطق مختلف دارد.
ارائه خدمات پیشرفته به مشتریان و تضمین کیفیت، داشتن ساختاری انعطاف پذیر و توان نو آوری قوی، خط مشی اصلی ایبرشم است.
به منظور برآوردن انتظارات مشتری در سال 2005 اقدام مهم دیگری در ایبرشم صورت گرفت. شعبه های مرکزی شرکت، کاملاً باز طراحی شدند. تجهیزات تولید نیز گسترش یافت و ماشین آلات پیشرفته به کار گرفته شد.
تعهدمان به بهترینها و حساسیتمان به جنبه های فرهنگی ما را آنگونه که امروز هستیم ساخته است:
یک شرکت مهم جهانی که پاسخگوی احتیاجات منطقه ایست.

ما جهان احساسات را کشف می کنیم.

ایبرشم معتقد است که تولید می بایست در ضمن تناسب با بازار جهانی به نیازهای منطقه ای به صورت خاص توجه کند و بر مبنای سفارش مشتری صورت پذیرد.
ما مفتخریم که برای پروژه های منحصر به فرد، تولیداتی منحصر به فرد ارائه دهیم. شناخت بازار مناطق دوردست و بررسی مصرف کنندگان، دانش گسترده از مواد خام و آگاهی از قوانین مختلف، همگی الهام بخش ما در تولیداتمان هستند.
فعالیت های رو به پیشرفت و خلاق بر مبنای نیاز بازار که با مجموعه ای از ابزارآلات تحلیلی روز پشتیبانی می شود، ما را قادر می سازد که در تمام فعالیت های خود توان پاسخگویی سریع و پیگیری دقیق را نهادینه کنیم.
کارشناسان اجرایی ما روی هر یک از محصولات جدید آزمایشات استانداردی را انجام می دهند.

هنر خلق رایحه

عطر چیزهای زیادی در مورد شخصیتمان بازگو میکند. دوران کودکی یا حوادث مهم زندگی را به یاد می آورد.
این دقیقاً همان چیزی است که انتخاب یک عطر متناسب را مشکل و پر مخاطره می کند.
چطور می توان مطمئن شد که یک رایحه انتخابی واقعاً انتظارات مصرف کننده را برآورده میکند؟
گروه بازاریابی بین المللی ما تمایلات بازارهای منطقه ای و جهانی را کنکاش می کنند و نسبت به هر تغییری در انگیزه و تمایلات مصرف کنندگان واکنش نشان می دهند. دانش گسترده طراحان عطر ما از مواد خام خوشبو به توسعه انتخاب عطرهای متنوع جهت میدهد و توان محاسبه دقیق احتیاجات مصرف کنندگان را فراهم می سازد. ترکیب تحقیقات بازاری با دانش طراحان عطر ما از مواد خام خوشبو منجر به تولید دامنه ای وسیع از مجموعه عطرهای سفارشی می شود.

الهام از طبیعت

تحقیقات بازاریابی بین المللی و دانش وسیع از تمایلات جهانی بازار غذا و گرایشات مصرف کنندگان منجر به تولید طعم دهنده های کاملاً اختصاصی شده است. دانش قابل توجه طراحان اسانسهای خوراکی ما وقتی با خلاقیت بشری و قدرت طبیعت تلفیق می شوند و همچنین آگاهی دقیق آنها از عادات غذایی ما را قادر ساخته است که با به کارگیری دانشی که از بازار داریم موفقترین طعم دهنده ها را تولید کنیم.
هر پروژه ای منحصر به فرد است لذا محصولات جدید بهتری در همکاری نزدیک ما با مشتریان ارائه می شود.

وب سایت ایبرشم