همواره در طول تاریخ در تجارت های مختلف افراد سودجو منافع خود را بر اصولی که در حفظ افزایش کیفیت مؤثر است ترجیح داده اند (اصولی که به حفظ و افزایش کیفیت منجر می شود ترجیح داده اند). در صنعت عطر نیز افراد سودجویی وجود دارند که برای آنها منافعشان از هر چیزی مهمتر است، این افراد به عطر به عنوان کالایی نگاه می کنند که می توان در آن با ایجاد تغییراتی فیزیکی به سادگی سودآوری را افزایش داد.
متأسفانه در این باره واقعیات غیر قابل انکاری در بازار کشور وجود دارد که به جایگاه و اعتبار صنعت عطر در اذهان مردم به عنوان مصرف کننده نهایی آسیب می زند و تلاش های افراد مختلف در زمینه ارتقاء صنعت عطر کشور را تحت الشعاع قرار می دهد.
لازم است فروشندگان و مصرف کنندگان محترم در انتخاب محل تأمین عطر خود دقت نمایند تا به دام افراد سودجو و متقلب نیفتند.
ایبرشم در صدر شرکت هایی است که به خاطر قیمت و کیفیت مناسب همواره در بازار مورد تقاضا بوده است، این تقاضای رو به تزایل برای افراد سودجو فرصتی مغتنم محسوب می شود که با ایجاد تغییرات در عطرهای ایبرشم از قبیل افزودن حلال، مواد افزاینده دوام، چاپ انواع لیبل، ورود قاچاق و حتی تعویض بسته بندی و فروش محصولات دست کاری شده با نام های قلابی دیگر اقدام کنند.
با توجه به اینکه متأسفانه نظارت کافی در صنف عطرفروشی وجود ندارد اقدامات فوق ذکر افراد فرصت طلب با عطرهای شرکت های مختلف بعضاً منجر به آسیب های غیر قابل جبرانی می شود.
واضح است که چاره این کار تهیه عطر از شرکت ها و افراد شناخته شده و معتبر می باشد.
مشتریان محترم شرکت ایبرشم برای تهیه محصولات اصلی در اقصی نقاط کشور می توانند با شعب اصلی یا نمایندگان ما در شهرهای مختلف کشور تماس بگیرند، با توجه به تغییر و تحولات بازار برای اطلاع از تولیدکننده ها و نمایندگان شرکت می توانید با دفتر مرکزی تماس حاصل نمائید.
افتخار ما این است که بتوانیم به ارتقاء بازار و صنعت عطر در کشور در حد توان خود کمک کنیم.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید